3Denní Program

Ivana Šepková 29. 11. 2015

Myslíte to s hubnutím vážně, ale nemůžete se rozhodnout ? Vyzkoušejte nyní novinku – 3Denní Program, který Vám pomůže začít. Vhodný dárek i  pro Vaše „nerozhodné “ okolí. Cena programu je 450,-

Víte, že…

Ivana Šepková 23. 11. 2014

Pečete-li pro čtyřčlennou rodinu deset druhů vánočního cukroví podle tradičních receptů, tak přibližně spotřebujete: 5 kg mouky, 2 kg cukru, 3kg tuku, 25 vajec a další přísady.. Zkuste letos v zájmu zdraví a štíhlé linie připravit vánoční cukroví trochu jinak. Nebojte se změn, recepty mám vyzkoušené.

Nečekejte na novoroční předsevzetí…

Ivana Šepková 23. 11. 2014

Říkáte si, že byste měli začít hubnout ? Tak začněte hned a nečekejte až na novoroční předsevzetí. Na Nový rok už můžete být  lehčí :-)

Nastal podzim…

Ivana Šepková 12. 10. 2014

V tomto období ubývá slunečních paprsků a zvyšují se nároky na imunitu našeho těla. Mnozí z Vás již pocítili nepříjemné výkyvy teplot v podobě rýmy nebo nachlazení. Je nejvyšší čas přidat do jídelníčku výživné a posilující látky, aby organismus lépe odolával nepříznivým vlivům podzimního počasí.

Vykročte do nového roku lehčeji

Ivana Šepková 29. 12. 2013

Přeji všem hodně zdraví a šťěstí v roce 2014 ! Vykročte do nového roku lehčeji a využijte vstupních konzultaci v měsíci lednu zdarma. Objednat se můžete již nyní.

Přibíráte i v létě?

Ivana Šepková 9. 8. 2013

Nezapomeňte, že léto, a zejména dovolená, je po Vánocích druhým nejrizikovějším obdobím pro nabírání váhy. Málo pohybu, časté grilování s přáteli a popíjení chlazených drinků může být velkým podzimním překvapením.

Na jaře štíhlejší

Ivana Šepková 17. 2. 2013

Probouzíte se ráno unavení a bez enegie ? Trápí Vás zažívací potíže ? Nastal čas pro podporu čistících procesů těla. Zbavíte se přebytečných kilogramů po zimě,  získáte vitalitu a energii. V březnu vstupní konzultace zdarma.

Srpen 2012 – WELLNESS TEST ZDARMA

Ivana Šepková 15. 7. 2012

Podpořte své zdraví analýzou tělesné skladby.  Získáte informace o množství tuku, vody, svalové hmoty, hmotnosti kostí a metabolické spotřebě.