Doporučení

Paní Ivanu jsem se rozhodla navštívit 8 měsíců po porodu. Stále se mi nedařilo shodit nabraná kila z těhotenství. Paní Ivana mi pomohla najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Odkryla mi spoustu surovin, které jsem do této doby neznala a poradila mi mnoho receptů, které si ona sama vaří. Nad moje očekávání vaření bylo rychlé, snadné a hlavně co je důležité chutnalo mě i celé mojí rodině. Podařilo se mi za 4 měsíce zhubnout 8kg a jsem moc spokojená. Dále se stravuji tímto stylem já i moje rodina a nehodlám jej měnit. Paní Ivana je velmi vstřícná a laskavá, vždy se mnou konzultovala všechny mé dotazy, a že jich nebylo málo. Spolupráci s paní Ivanou mohu všem vřele doporučit.
Radka, 29
Paní Ivanu jsem se rozhodla kontaktovat za účelem zjistit, jak se správně stravovat a přitom neubližovat vlastnímu tělu a pokud se podaří, tak i shodit nějaké to kilo. Na první schůzku jsem šla s obavami, jak to vše bude probíhat, co vše mě čeká a jak drastické to bude. Tyto pocity zmizely hned po pár minutách, neboť paní Ivana je velmi milá, energická a usměvavá osoba, která umí velmi dobře naslouchat a poradit. Ukázala mi několik pro mne zatím neznámých potravin, poradila i jak je upravit, aby opravdu chutnalo a já zbytečně nehledala nevyzkoušené recepty. Někdy se dařilo více, jindy zase méně, s novými pokusy. Paní Ivana neztrácela elán, pokud mi nechutnalo, a já tudíž nakažená jejím optimismem též ne. Paní Ivanu bych vřele doporučila, neboť s ní zjistíte, že detoxikace a hubnutí může být i zábava, při které netrpíte hlady.
Vlaďka, 36 let
Složitá životní situace mě přinutila navštívit psychiatrickou ambulanci. Léky přinesly úlevu tělu, ale vedlejšími účinky bylo přibrání na váze o 7 kg. Bolely mě kyčle tak, že jsem musela do ambulance ortopeda. Hrozila operace. Rozhodla jsem se s kily bojovat. Na cvičení nezbýval čas, protože se celodenně starám o dva vnuky školního věku. Navštívila jsem proto paní Šepkovou se kterou jsme mou situaci probraly. Dostala jsem souhrn doporučení, které jsou vhodné k pomalému ubývání váhy. Přesto, že její doporučení striktně nedodržuji, váhu jsem za 9 měsíců snížila o 6 kg. Velmi jsou mi nápomocny potravinové doplňky a zdravé snídaně. Paní Šepková je milá, vždy vstřícná paní, která má pro mé trápení pochopení.
Jarka, 70 let
Paní Ivanku jsem vyhledala s nadváhou okolo deseti kil. Setkala jsem se u ní s velmi vstřícným přístupem, ochotou a trpělivostí ve vysvětlování. Přizpůsobila jídelníček tak, aby to vyhovovalo oběma. Strávené měsíce byly příjemné, cítila jsem velkou podporu a společnou radost z dosažených cílů. A to jde člověku hned všechno lépe. Po uplynutí času si svou váhu neustále držím, i když si neodpustím nějaké ty nezdravé „dobroty“. Paní Ivanku mohu jen DOPORUČIT!!
Marcela, 27 let
Paní Ivanku jsem se rozhodla kontaktovat po druhém porodu, kdy se mi váha šplhala stále závratně vzhůru. Přes velké obavy a stydlivost se mi dostalo odpovědi a následného kontaktu velmi milé dámy, což mi v rozhodnutí osobní návštěvy pomohlo. Paní Ivanka je příjemná, vlídná a ochotná paní a tím podle mého hodně pomáhá a působí na své klientky. Rozhodla jsem se s Ivankou strávit půl roku a nelituji jediné chvíli tohoto rozhodnutí. Cíle a výsledky byly více než jasné, ovšem člověk míní, život mění. Do cesty se mi během této doby dostalo více než dost nástrah a překážek ať už v podobně nemocí mé osoby a dětí, ale i těžší životní situace a Ivanka nikdy ani na vteřinu nezaváhala a byla mi velkou oporou, pomocnicí a rádkyní. Její stále dobrá nálada, úsměv na rtu a milé slovo mi pomohlo vždy, kdy jsem ztrácela chuť do dalších bojů se svojí váhou. A hlavně, naučila mě a celou moji rodinu, že se dá jíst chutně a zdravě zároveň. Netušila jsem, kolik chutí a potravin se ukrývá v takzvané dietní stravě. Po návrhu jídelníčku od Ivanky jsem měla najednou tolik jídla, že jsem občas měla problém jej sníst. Moje konečná váha po půl roce sice nebyla taková jak bych si představovala, ale vzhledem k situacím, které mě provázely je i šest kilo velký úspěch. Můj boj nekončí a nyní mohu konečně říct, že vím jak na to a za to patří Ivance mé velké díky!
Simona, 30 let
Paní Ivanu jsem se rozhodla navštívit nejen s cílem zhubnout, ale zejména změnit životní styl a dát tak i mým dvěma dětem dobrý základ a správné stravovací návyky do jejich životů. Sama jsem vyrostla na klasické české kuchyni a zejména k zelenině jsem si nikdy nenašla cestu. Pravdou je, že jsem nikdy nemusela řešit svoji váhu i díky tomu, že jsem vždy dostatečně sportovala. S příchodem mých dětí, které se narodily velmi brzy po sobě a po kterých mi zůstalo více jak 10 kilogramů navrch, se ale situace změnila a já se dostala do nové situace. Sportovních aktivit ubylo, chutě se změnily a bohužel přicházely nejčastěji ve večerních hodinách a tak kila nešla dolů. Ivana to se mnou neměla lehké, nejsem zrovna „uspořádaný“ typ člověka a tak dostat ze mě pravidelně jídelníček nebylo snadné. Přesto můj přístup zvládla s neuvěřitelnou profesionalitou a přizpůsobila se tomu tak, aby to mohlo fungovat. A fungovalo to výborně - hubnutí se mi dařilo velice dobře, téměř ideálně. Myslím, že právě Ivanin přístup, přirozená schopnost motivace a její zapálení pro věc mi pomohla posunout se dál. I přes můj obrovský konzervatismus v jídle a nechuť zkoušet nové potraviny mi Ivana vždy dokázala pomoci najít nějakou vhodnou střední cestu. Nikdy mě do ničeho násilím netlačila, snažila se pochopit mě, můj život, moje potřeby a zejména pochopila moje pocity. A tak se najednou některá jídla a potraviny začaly přirozeně objevovat na našem jídelníčku a (nejen) se zeleninou jsme se konečně spřátelily. Po půl roce jsem shodila téměř 10 kilogramů a začala se cítit svěže a lehce, navíc se mi zlepšila kvalita vlasů a nehtů. A hlavně – nepovažuji ten půl rok za období nepříjemné diety, ale za příjemné období, které přineslo zhubnutí a změnu stravovacích návyků pro celou moji rodinu. Nikdy jsem sice nedržela žádné diety, ale nyní, když vidím kohokoliv jak se trápí hlady nebo jakoukoliv „osvědčenou“ dietou, nemohu než doporučit někoho, jako je Ivana. Odborník, který vám pomůže vykročit správnou cestou a uvědomit si logické vztahy mezi naším tělem a příjmem potravy a zdravým hubnutím tak dosáhnout trvalých výsledků. Sama jsem se bála, než jsem se poprvé s Ivanou sešla, hlavně toho, že budu mít hlad. Nakonec opak byl pravdou a asi nejtěžší pro mě bylo neustále myslet na to, abych se najedla. Se sportem to nebylo až tak náročné, vždy jsem sportovala ráda, jen s těmi dětmi jsem musela najít novou cestu. Zamilovala jsem se do běhání, které nejenže nic nestojí, ale mohu vyběhnout kdekoliv a kdykoliv, když mi to péče o děti dovolí. Nyní je to již několik měsíců, včetně náročnějšího vánočního období a váhu se mi daří stále držet, dokonce ještě lehce snížit. Jídelníček už je většinou přirozeně správně vyvážený, aniž bych měla pocit, že o něco přicházím nebo si něco odepírám.
Jana, 33 let
Nemohu si nechat pro sebe skvělé poznatky o zdravé výživě, denním stravování, skladbě jídelníčku a řadě dalších poznatků v rámci mého shazování nadbytečných kil pod velmi příjemným, ale důrazným vedením pí. Ivany, kdy se mi ve svých 60-ti letech podařilo za necelý rok zhubnout 10 kg, což jsem sama nedokázala za 10 let. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí být štíhlejší a potřebují k tomu pravidelný a odborný dohled. Spokojená Eva
Eva, 60 let
Paní Ivanku jsem poznala prostřednictvím své kolegyně a kamarádky Evy. Dlouhodobě jsem měla zdravotní problémy z nadváhy a protože je mi 58 let už to nešlo zhubnout tak, jako zamlada. Po první konzultaci jsem myslela, že to nezvládnu, ale postupem času jsem zjistila, že pod jejím vedením jde všechno snadněji. Během naší roční spolupráci jsem opravdu zhubla na svou požadovanou váhu a dodnes si ji udržuji. Díky paní Ivance a její obětavé práci jsem opravdu spokojená sama se sebou.
Jiřina, 58 let
S přibývajícími lety jsem stále nabírala kila a nedařilo se mi udržet moji původní váhu. Na doporučení mé kamarádky jsem se seznámila s paní Ivanou, která je výživová poradkyně. Začala jsem ji pravidelně navštěvovat po 14 dnech. Na těchto schůzkách jsem se dozvěděla o pravidlech správného stravování a mnoho dalších velmi zajímavých informací, které se týkaly potravin a zdravého hubnutí. Vždy mě paní Ivana přeměřila a já měla radost z každého úspěchu. Na tyto schůzky jsem se velmi těšila a vždy jsme si velmi příjemně popovídaly. Zájemcům o správné hubnutí paní Ivanu vřele doporučuji.
Pavlína, 48 let
Do programu výživa pro zdraví jsem vstupovala s jediným cílem: zhubnout 10 kg nabraných po dětech. Sama jsem před tím vyzkoušela kdejakou metodu hubnutí, avšak bez velkého úspěchu. Myslím, že jsem ani sama nevěřila, že se mi to ještě podaří. Dnes vím, že pod dohledem mojí výživové poradkyně je to snadné. Nejen že jsem za půl roku zhubla žádoucí kila, ale získala jsem mnohem víc - naučila jsem se přemýšlet o tom, co je pro mě a moji rodinu zdravé. Postupnou úpravou jídelníčku podle rad a důsledného vedení paní Ivany se zlepšily moje stravovací návyky a zmizely i některé zdravotní obtíže, jako např. opakované gynekologické záněty, chronický kašel, zadýchávání se, silná únava během dne.
Petra, 37 let