Poradenství

Nabízím vám odborné poradenství v oblasti výživy, úpravy nebo udržení váhy a změny životního stylu. Poradenství poskytuji formou dlouhodobých programových balíčků nebo jednorázových konzultací. Specializuji se na zdravou redukční výživu.

V rámci programových balíčků se krok za krokem naučíte vybírat vhodné potraviny k sestavení nutričně vyváženého jídelníčku, získáte ucelený přehled o jejich energetických hodnotách a řadu receptů k jejich vhodné úpravě. Často se budete učit upravovat nové potraviny novými způsoby. Budete překvapeni, jak chutná jídla lze připravit, své chutě dostanete postupně pod kontrolu, aniž byste trpěli pocitem hladu.

Změna životního stylu znamená nejen vytvoření nových stravovacích návyků, ale i zařazení vhodné fyzické aktivity. Společně najdeme takovou, která se stane přirozenou součástí vašeho života a „nebude jen nutným zlem“. Velmi důležitý je i přístup k sobě samému. Poradím vám, jak postupnou změnou dosáhnout svého cíle a dlouhodobě si jej udržet.

Při své práci zohledňuji osobnost klienta. Každý máme jiné zvyklosti, zkušenosti, návyky, přání a očekávání. Při úvodní konzultaci vám navrhnu možné varianty naší spolupráce, s přihlédnutím k vašemu zdravotnímu stavu a časovým i finančním možnostem. Během našich pravidelných setkání vám poskytnu odbornou pomoc, budu vás motivovat a podporovat, ale samozřejmě i kontrolovat.  Jsem přesvědčena, že klíčem k úspěchu je osobní přístup, empatie a vzájemná důvěra, a proto neposkytuji poradenství online nebo po telefonu.

Komplexní úprava váhy - redukce/nabírání

Potřebujete zdravě zhubnout nebo přibrat? Střídáte diety, ale bez trvalého výsledku? Jste rozhodnuti dostat svou váhu pod kontrolu bez dalšího jo-jo efektu? Poskytnu vám podporu a odbornou pomoc, společně dosáhneme vašeho cíle.

Odborné výživové poradenství

Chcete se naučit zdravě stravovat, ale nevíte si rady s výběrem potravin a jejich úpravou? Chybí vám informace o správné výživě? Nevíte co dát do nákupního košíku? Provedu vás „kuchyní“ zdravého stravování.