Podpora čištění (detoxikace) organismu

Cítíte se dlouhodobě unaveni a bez energie? Trápí vás zažívací potíže nebo máte problém s vyprazdňováním? Je čas na pročištění organismu.

V rámci 3 měsíčního programového balíčku s pomocí vhodných potravin a doplňků stravy podpoříte čistící (detoxikační) procesy vašeho těla.

  • Vstupní konzultace – detailně pobereme vaše stravovací návyky, zdravotní stav, rodinné dispozice, míru fyzické aktivity. Zjistím vaše potřeby, přání a očekávání. Součástí této konzultace je analýza složení těla (množství celkového tělesného tuku, vnitřního tuku, svalové hmoty, vody a metabolická spotřeba).
  • Sestavení individuálního plánu pro podporu čištění organismu – plán zahrnuje výživová doporučení, vhodné potraviny a jejich úpravu, pitný režim, příklady jídelníčku a cílené doplňky stravy. Vše s přihlédnutím k vašim stravovacím zvyklostem a zdravotnímu stavu.
  • Osobní konzultace – osobní setkání v rozsahu 2x60min/měsíc, vždy provedeme kontrolní měření a vážení. Zhodnotíme, případně upravíme každodenní jídelníček a krok za krokem budeme probírat navržený plán. Vysvětlíme si přínos doplňků stravy, které jsou součástí programu.
  • Vyhodnocení programu – na poslední konzultaci vyhodnotíme naší spolupráci, obdržíte  grafický přehled dílčích výsledků a závěrečná doporučení.

Cena od 1800 Kč/měsíc.

Objednávka

  • Do zprávy můžete navrhnout termín nebo přidat další své požadavky.