Odborné výživové poradenství

Chcete se naučit zdravě stravovat, ale nevíte si rady s výběrem potravin a jejich úpravou? Chybí vám informace o správné výživě? Nevíte co dát do nákupního košíku? Provedu vás „kuchyní“ zdravého stravování.

V průběhu 3 měsíčního programového balíčku si utřídíte informace v oblasti zdravého stravování a naučíte se vhodně vybírat a upravovat potraviny.

  • Vstupní konzultace – detailně pobereme vaše stravovací návyky, zdravotní stav, rodinné dispozice, míru fyzické aktivity. Zjistím vaše potřeby, přání a očekávání. Součástí této konzultace je analýza složení těla (množství celkového tělesného tuku, vnitřního tuku, svalové hmoty, vody a metabolická spotřeba).
  • Sestavení individuálního stravovacího plánu – plán zahrnuje detailní výživová doporučení, vhodné potraviny a jejich úpravu, pitný režim, fyzickou aktivitu, příklady jídelníčku. Vše s přihlédnutím k vašim stravovacím zvyklostem a zdravotnímu stavu.
  • Osobní konzultace – osobní setkání v rozsahu 2x60min/měsíc, vždy provedeme kontrolní měření a vážení. Zhodnotíme, případně upravíme každodenní jídelníček a krok za krokem budeme probírat navržený plán.

Celková cena 2300 Kč/ 3 měsíce.

Objednávka

  • Do zprávy můžete navrhnout termín nebo přidat další své požadavky.